封面1 封面2
конституційний стандарт вічного миру

2 грудня      Додаток

Типовий закон про стандарт вічного миру (проект) 

Передмова

      Найбільша проблема для нас, людей, полягає в тому, що немає історичного досвіду, який можна було б наслідувати для методу миру . Тим не менш, ми прагнемо запропонувати цей проект модельного закону та зробити внесок у мир у всьому світі.

Частина I Визначення

1. Фундаментальна позиція: Модельний закон уособлює право націй.

2. Фундаментальне положення: одна Земля, один набір законів.

3. Основна якість: ISO-орієнтований модельний закон

Частина II  Загальні положення

1. Загальні положення конституції на національному рівні: як-от назва країни, територія, національний прапор, національність тощо (пропущено)

2. Загальні положення конституції на субнаціональному рівні: такі як назва та прапор штату, провінції, регіону та муніципалітету. (пропущено)

3. Решта належить до загальних положень або загальних принципів і, як правило, визначається головною частиною кожного рівня вище. (пропущено)

Частина III Положення та чинність

1. Згідно зі Статутом ООН, системою глобального управління, природним правом, міжнародним правом і самовизначенням, Конституційний стандарт застосовується добровільно з різною швидкістю на наднаціональному рівні (міжнародні публічні юридичні особи), національному рівні (національна публічна юридичні особи) і субнаціональний рівень (самоврядні публічні юридичні особи штатів, провінцій, регіонів і муніципалітетів).

2. Якщо будь-яке положення цього Конституційного стандарту або його застосування до будь-якого національного рівня, організації, особи чи обставини визнається недійсним, решта Конституційного стандарту та застосування такого положення до будь-якої іншої особи чи обставини не підлягають постраждали від цього.

(1) Наднаціональний рівень (уряд ООН тощо): дотримуватись статуту організації, не порушуючи принципів Типового закону про стандарт вічного миру та не завдаючи шкоди принципам правового інтересу будь-якої особи чи групи.

(2) Національний рівень (193 члени ООН тощо): Конституційний стандарт прямо, ефективно та всебічно застосовується до будь-якої країни. Він може бути доповнений і змінений, або частина його може бути тимчасово не реалізована. Але принцип вищевказаної ситуації полягає в тому, що вона не повинна зменшувати або пошкоджувати ідеальне функціонування вічного миру [1] .

[1] . Операційна процедура статуту та процедура контролю Міжнародної організації стандартів взаємодіють із прийняттям системи на основі циклу.

(3) Субнаціональний рівень (штати, провінції, регіони, муніципалітети, союзні республіки тощо): за винятком пунктів, специфічних для національного рівня, таких як Конституційний стандарт §15 і §18, усі інші є принципами, які можуть бути прямо діючий і повністю застосовний.

3. Різноманітні права в межах обсягу, перерахованого в Конституційному стандарті, не повинні тлумачитися як заперечення або скасування інших прав, якими володіють люди (Конституційний стандарт §13 і §14). Для статей, які не повністю встановлюють правила та здійснюють обмежувальні норми, їх процедури визначаються конституційним законом, конституційними актами, організаційним законом або законом.

4. Усі закони чи норми, які стосуються сфери дії положень Конституційного стандарту, обов’язкові до положень Конституційного стандарту. Конституційні поправки не можуть вноситися ні до чого, що стосується фундаменту, на якому тримається суть міжнародного чи національного вічного миру (два види суб’єктивної волі та 28  законів науки ).

5. Конституційний стандарт є ядром основного закону всіх наднаціональних, національних і субнаціональних організацій. Наступні керівні принципові положення, захисні положення та положення про доручення є прямими та ефективними вищими законами, які зобов’язують законодавчу, адміністративну та судову гілки влади.

Два види суб'єктивної волі

1. Вічний мир для людства. Маючи природне право та міжнародне право як материнське право, просувати конституційний стандарт до орієнтованого на ISO Типового закону, консолідувати верховенство права та створити вічну мирну верховенство права.

2. Сталий розвиток землі. Візьмемо Сонячну систему та ООН як функціональну систему, яка просуває урядові стандарти як модельний закон, орієнтований на ISO, поглиблюючи глобальне управління та створюючи велику цивілізацію сталого розвитку.

Двадцять вісім природних прав людини / закони науки

Розділ 1 Права  та обов'язки людей 

Розділ 1 Вічний мир стандарт свободи

Стаття 1 Нація, заснована на свободі [1 - й Закон про вічний мир]

Великий розвиток свободи людини . Позиціонуйте країну як велику країну зі стандартами свободи [2] , а провінції та муніципалітети як чудові моделі свободи [3] . Гідність і свобода людини недоторканні . Люди є вродженими господарями землі та країни, а також безпосередніми суб’єктами міжнародного права та конституції [4] . Мешканці території мають установчу владу [5] беззастережно і всеосяжно. Легітимний уряд може бути створений лише шляхом регулярних виборів людей. Лише клятва лояльно дотримуватися міжнародного права може легітимізувати державну владу [6]вироблятися.

[2] . Справжня мета уряду — свобода. «Кінцева мета уряду полягає не в тому, щоб керувати або стримувати страхом, … щоб зміцнити його природне право на існування та роботу, не завдаючи шкоди ні собі, ні іншим». (Барух Спіноза, голландський філософ)

[3] . 21Аннан , сьомий Генеральний секретар ООН, включив «Свободу від страху» до звіту «У більшій свободі: до розвитку, безпеки та прав людини для всіх» як напрямок майбутніх зусиль ООН. ООН.

[4] .«Основна норма міжнародного правопорядку є основною причиною дійсності національних правопорядків». (Ганс Кельзен, Загальна теорія права і держави)

[5] .«Влада формулювати конституцію не підпорядковується «закону», а виникає через «силу», яка визначає, чи є країна республікою чи монархією, і визначає, чи є уряд демократією чи диктатурою». (Лін Чі-дон, суддя юстиції Республіки Китай)

[6] . Конституція є втіленням народу, національних принципів, загальної волі народу, права habeas corpus. Установча влада та внесення змін до конституції беззастережно повертаються до народу. Люди — володарі своєї душі; люди самі розпоряджаються своєю долею, долею родини, долею країни.

Стаття 2 Реформа свободи [2 - й Закон про вічний мир]

Суворо заборонено політичним партіям, політикам, ЗМІ, бандам і тим, хто має владу, робити погані дії для управління країною. Усі частоти дротового/бездротового мовлення належать усім мешканцям. Щотижня кожна телевізійна станція повинна надавати  політичним учасникам 30 хвилин безкоштовного мовлення та безкоштовно коротке  текстове повідомлення через Інтернет [7] . Кожна з дев'яти основних політичних партій має свій національний радіоканал безкоштовно. Місцеві телевізійні станції, радіостанції та інші засоби масової інформації повинні регулюватися вищезазначеними положеннями національного рівня. Докладіть усіх зусиль, щоб кожен на землі міг отримувати новини про бідність, хвороби, забруднення, війни, освіту з міжнародного права та інші новини від ООН.

[7] . Щотижня протягом року 30 хвилин ТБ та одне коротке повідомлення в Інтернеті з правилами застосування відповідно до «чинності положень III» повинні бути встановлені окремими актами.

Стаття 3 Відкриття свободи [3 Закон Вічного Миру]

Свобода є загальною основою розвитку миру. Вибори є необхідною умовою для максимальної освіти [8] , поширення, діалогу, солідарності, консенсусу та управління [9] . Щороку частота голосування не повинна перевищувати частоту голосування у Швейцарії [10] або Каліфорнії [11] , США, де є найвищий дохід на душу населення. Щоб підняти національний дух, кожен може повною мірою розкрити свої таланти. Пенсіонери, які добровільно балотуються на місцеві державні посади без оплати, отримають додатково 30% від кількості голосів, які вони виграють.

[8] .«Наступною за важливістю свободі та справедливості є народна освіта, без якої ні свобода, ні справедливість не можуть бути постійно збережені». (Джеймс А. Гарфілд, президент США)

[9] . Демократія – це поширення болю бідності на тих, хто при владі, через виборчі голоси або повторні вибори. (Амартія Сен, Нобелівська премія з економіки)

[10] Серед країн із населенням понад вісім мільйонів Швейцарія має найвищий дохід на душу населення у світі за століття, в середньому 5,41 голоси виборців на рік, а також в середньому 3,82 референдумів на рік (вираховуючи перекриття днів), дорівнює в середньому 9,23 на рік.

[11] Серед суб’єктів самоврядування великих країн з населенням понад 40 мільйонів, беручи за приклад Каліфорнію, США, дохід на душу населення є найвищим, а її жителі ходять на виборчі дільниці голосувати 11 разів в середньому на рік. (з бази даних нашої асоціації)

Стаття 4 Захист свободи [4 Закон про вічний мир]

Співіснування прав і обов'язків, повне відокремлення політики від релігії [12] . Люди зобов’язані нести військову службу, демократичну службу, мирну службу, сплачувати податки тощо. Той, хто діє з метою порушення спокою, нападу на демократію, правопорядок, зловживання правом на свободу, поширення пізнавальної неправдивої інформації в органах внутрішніх справ [13] . ] , дипломатія, військова справа, економіка та торгівля тощо, або пропагують диктатуру, пристають до ворогів, надають їм допомогу та комфорт, повинні бути негайно заборонені, заарештовані та переслідувані.

[12] Будь-які державні службовці не повинні витрачати державні гроші на фінансування, підкуп, зачарування або експлуатацію будь-якої релігії чи віруючих. Побачивши, що правляча партія Японії тісно пов’язана з Церквою об’єднання, що призвело до вбивства Сіндзо Абе в 2022 році, сім міністрів кабінету міністрів, пов’язаних з Церквою об’єднання, подали у відставку.

[13] Забезпечення автентичності та прозорості глобальної інформації є передумовою миру у всьому світі. Свобода слова не захищає від мовних злочинів. Створення або поширення неправдивої інформації не має нічого спільного зі свободою слова, воно лише руйнує суспільну довіру, злагоду, солідарність, мораль і братерство.

Розділ 2 Вічний мир стандарт демократії

Стаття 5 Нація, заснована на демократії [14] [5 Закон Вічного Миру]

Велике омолодження світової демократії. Позиціонуйте країну як велику країну з демократичними стандартами , а провінції та муніципалітети як чудові моделі демократії . Люди народжуються, щоб бути господарями землі та країни, безпосередніми суб’єктами міжнародного права та конституції, а також головними суб’єктами прав, які безпосередньо створюють права та обов’язки для людей та  уряду. Керівники державних відомств і міністерств повинні, згідно з посадовими зобов’язаннями та відповідальністю міністерств, створити це зобов’язання для відродження великої демократії.

[14] «Демократія є найгіршою формою правління, за винятком усіх інших, які були випробувані». (Вінстон Черчилль, британський державний діяч) «Цей уряд народу, створений людьми, для людей, не зникне з землі». (Авраам Лінкольн, президент США) Уряд не є власністю партії, керується партією, і користується партією, як Північна Корея.

Стаття 6 Реформа демократії [15] [6 Закон про вічний мир]

Зробити радикальне лікування внутрішньої боротьби в демократичній політиці та побудувати політику трьох партій. Продовжуйте брати участь у поточному та безперервному голосуванні, щоб вирішити та узгодити поточні проблеми, ефективність, протиріччя, розбіжності, страхи та протилежності. Військовослужбовці, державні службовці, священнослужителі, співробітники засобів масової інформації або інші люди, захищені правами [16] , повинні складати іспити з міжнародного права. Банк запитань має бути оголошений за рік наперед за погодженням з Гаазьким міжнародним судом або Гаазькою академією міжнародного права.

[15] Справжня демократія має двох господарів, «народ» і «закон». (Аристотель, грецький філософ) Демократична реформа політичних партій, чорні гроші, медіа, диктатура чи політичні хронічні захворювання з різними етнічними характеристиками повинні продовжувати вибори та інтеграційні операції.

[16] У демократичній країні немає обов’язків без прав і прав без обов’язків; права та обов'язки співіснують.

Стаття 7 Відкриття демократії [7 Закон про вічний мир]

Будь-яка організація повинна використовувати інноваційні проекти, закладати основи та ресурси, щоб розширити нескінченну кількість інституційних систем Конституційного Стандарту [17] та залучити таланти з усього світу до зразкової нації Конституційного Стандарту [18] для створення нашого світ і стати спільною батьківщиною громадян світу. Щоб відродити цінність і людську гідність великої демократії, громадяни цілком демократичних країн [19]  можуть балотуватися на виборах усіх рівнів (включно з президентськими) у нашій країні та підвищити конкурентоспроможність зразкової нації конституційного стандарту у світі.

[17] Усі базові системи, такі як операційні системи, законодавчі системи, економічні системи та технологічні системи, є кореневими ініціативами.

[18] Термін «модельна країна» загалом стосується штатів, провінцій і союзних республік країни або субкраїни, які впроваджують Конституційний стандарт.

[19] Для отримання детальної інформації про статистику індексу демократії за 2008–2021 роки дивіться таблиці, прикріплені до нашого веб-сайту. Необхідність припинення автократії полягає в тому, що Комуністична партія прагне завоювати весь світ. (Комуністичний маніфест) Якщо не буде боротьби чи експансії, придушення свободи та прав людини буде відсутністю вагомого виправдання.

Стаття 8 Захист демократії [8 Закон про вічний мир]

Суворо керуйте потоками коштів, людей, товарів та інформації з іноземних країн. Термін повноважень обраних керівників обмежений щонайбільше п’ятьма роками. Після закінчення строку посадовцям та їхнім близьким родичам протягом восьми років [20] законом заборонено балотуватися на колишні чи суміжні посади [21] . Кожен, хто бере участь у перегляді конституції та вносить поправки до терміну повноважень, вважається співучасником заколоту і повинен бути негайно заарештований і притягнутий до відповідальності [22] . Конституційні поправки повинні бути схвалені двома третинами членів Конгресу, які перебувають на двох термінах, і двома третинами членів трьох чвертей місцевих рад країни; тоді можна провести референдум [23]. На референдумах не менше 50 відсотків тих, хто має право голосу, повинні схвалити пропозицію [24] .

[20] Конституція Коста-Ріки §132 [нижче] не може бути обрана президентом або віце-президентом: 1. Особа, яка обіймала посаду президента в будь-який проміжок часу протягом восьми років, що передували проведенню виборів...

[двадцять один]Кабінетна система — великий винахід людства. Обрані голови працюють лише один термін повноважень і не можуть перевищувати п’яти років і не можуть бути призначені повторно. Дехто може запитати, що якщо дозволено лише одне призначення, чому його не можна призначати двічі або необмежену кількість разів? Візьмемо, наприклад, президента Білорусі, він переобирався на шість термінів поспіль. Російський Путін править своєю країною вже більше десяти років. Таким чином, система землеволодіння, великий винахід людства, була зруйнована. Політична конституція Республіки Гватемала §186: Заборона обирати посади президента або віце-президента республіки. Наступні особи не можуть обіймати посади Президента чи Віце-президента Республіки: a. Керівник або начальники державного перевороту, збройна революція чи подібний рух, які змінили конституційний лад, або ті, хто внаслідок таких подій очолив уряд; b. Особа, яка обіймає посаду Президента чи Віце-президента Республіки, коли проводяться вибори на таку посаду, або яка обіймала цю посаду протягом будь-якого періоду протягом президентського терміну, під час якого проводяться вибори; в. Родичі до четвертого ступеня споріднення та другого ступеня спорідненості (і подружжя за рік до виборів згідно з Конституцією Республіки Гондурас §240.6) Президента або Віце-президента Республіки, коли останній виконує посаду Президента та осіб, зазначених у частині першій цієї статті; d. Особа, яка могла бути державним міністром, на будь-який період протягом шести місяців до виборів; д. Військовослужбовці, якщо вони не звільнилися або звільнилися у відставку не менше ніж за п'ять років до дня скликання виборів; f. Служителі будь-якої релігії чи культу; і g. Магістрати Верховного виборчого трибуналу.

[22] Конституція Республіки Гондурас §42.5 підбурює, сприяє або підтримує безперервність або переобрання Президента Республіки; і втрачає громадянство. §187 Конституції Гватемали забороняє переобрання.

[23] §100 Конституції Нью-Гемпшира стверджує, що конституційний референдум має бути схвалений двома третинами абсолютної більшості виборців, які мають право голосу. Зверніться до процедури внесення поправок до конституції в §1.7, §1.8 і §5 Конституції США щодо законопроекту про внесення поправок. Громадянські війни та міжнародні війни вимагають згоди двох третин членів Конгресу тощо.

[24] Поправка §48 до Конституції штату Массачусетс стверджує, що для забезпечення політичної стабільності референдум має бути схвалений більш ніж половиною виборців, які мають право голосу.

Розділ 3 Вічний мир стандарт прав людини

Стаття 9 Нація, заснована на правах людини [9 Закон Вічного Миру]

Велика єдність прав людини у світі [25] . Позиціонуйте країну як велику країну зі стандартами прав людини, а провінції та муніципалітети є чудовими моделями прав людини [26] . Створення найвищих життєвих цінностей, відстоювання світових конституційних стандартів, збереження вічного миру людства та захист сталого розвитку землі є найсвятішими правами людей і найневідкладнішими обов’язками країни. Начальник громадської безпеки на низовому рівні обирається народом [27] за системою одного голосування; обираються три партії, відповідно до кількості голосів, і обираються один начальник громадської безпеки та два заступники начальника громадської безпеки.

[25] Після підписання універсальних основних стандартів прав людини ООН усіма державами-членами країни, які не дотримуються правил, не зможуть претендувати на об’єднання інших країн.

[26] «Міжнародний пакт про громадянські та політичні права» та «Міжнародний пакт про економічні, соціальні та культурні права» стали міжнародним правом у 1976 році. §1 двох пактів формуєправо на самовизначення конституції. Муніципалітети мають повноваження створювати місцеві характеристики глобальної локалізації та локальної глобалізації та ставати різноманітними міжнародними столицями.

[27] Шерифи штатів США обираються людьми. Щоб убезпечити поліцію як няньку для людей, а не резервну копію підземного світу, голови служби безпеки повинні бути обрані народними виборами.

Стаття 10 Реформа прав людини [10 Закон про вічний мир]

Вроджені права людини переважають над національним суверенітетом. Люди мають право на виживання та право на негайну евтаназію відповідно до закону [28] . Держава захищає вразливих, і всі жертви людського фактору та ергономічних [29] або невинних жертв повинні бути компенсовані державою [30] . Усі громадяни є законослухняними [31] , а з тих, хто більше не вчиняв злочинів протягом максимум десяти років [32] , мають бути зняті дані про судимість [33] . Половина членів Національного комітету з прав людини та громадянства призначається міжнародними авторитетними правозахисними організаціями [34] .

[28] §115 Федерального кримінального кодексу Швейцарії не передбачає покарання за самогубство, вчинене без корисливих мотивів.

[29] Розробка людських факторів є важливим правом людини, і Конституційний стандарт встановлює стандарти прав людини. Наприклад, Європейська комісія звернулася до європейських організацій зі стандартизації з проханням розробити «Єврокоди EN» (європейські стандарти), застосовні до держав-членів ЄС та європейських країн під девізом «Будуємо майбутнє».

[30] Уряд несе відповідальність за смерть невинних людей у ​​країні. Посилаючись на Закон Ізраїлю про національне медичне страхування, уряд Ізраїлю виплатив компенсацію всім жертвам, які прибули до Ізраїлю легально чи нелегально під час вибуху автобуса в Єрусалимі.

[31] «Якщо потрібно захистити права слабких, хто заперечує, робіть це». (Келвін Кулідж, президент США)

[32] Мета кримінального кодексу полягає в тому, щоб навчати злочинців і очікувати, що вони більше не вчинять злочин після покарання. Країна не фіксує внески людей, а фіксує їхні недоліки. Таке покарання є відходом від духу братерства. Варто прийняти буддистський підхід «відкласти ніж м'ясника і стати Буддою на місці». За індексом світового рівня злочинності перше місце посідає Венесуела – 84,25, Бразилія – 10-те – 67,85, Тайвань – 134-те – 15,24. Це жахлива статистика. Оскільки суспільство не сприймає тих, хто має судимості, колишні засуджені настільки зневірені, що вважають, що їм судилося чинити злочини до кінця життя.

[33] «Благополуччя народу має бути вищим законом». (Цицерон, римський філософ) Європейський суд постановив, що якщо розголошення особистої інформації порушує фундаментальні права особи, і що конкретне розголошення не відповідає суспільним інтересам, інформація повинна бути видалена, посилаючись на «право бути забутим».

[34] Для захисту прав людини в країнах, які впроваджують вічний мир, члени Комісії з прав людини складаються з представників міжнародної еліти. Через пропозиції та пропозиції міжнародних еліт права людини будуть відповідати міжнародним стандартам.

Стаття 11 Відкриття прав людини [11 Закон про вічний мир]

Усі етнічні групи рівні в правах людини. Права людини неподільні, і їх не можна передати чи відмовлятися. Коли чиїсь права людини зазнають шкоди чи обману, вони вважаються жертвами всіх людей. Права корінних народів мають бути захищені [35] . Воєнний націоналізм, який протистоїть культурним фанатикам або культу предків, використовується для пригнічення меншин, поділу дискримінації, примусового зникнення людей, скоєння кримінальних злочинів, гомогенізації расових груп і отруєння в усьому світі. Необхідно реалізувати громадянський націоналізм глобального села [36]  .

[35] Фактична рівність — це визнання того, що закон повинен враховувати такі фактори, як дискримінація, маргіналізація та нерівний розподіл. Він впроваджує спеціальні заходи, щоб допомогти або покращити життя незахищених груп і забезпечити їм такі ж можливості, як і всі інші.

[36] Інклюзивна форма націоналізму підтримує традиційні ліберальні цінності свободи, толерантності, рівності, індивідуальних прав тощо. Членство в Громадянській державі відкрите для кожного громадянина, який має громадянство, незалежно від культури чи раси.

Стаття 12 Захист прав людини [37] [12 Закон про вічний мир]

Права людини є внутрішньою справою світу [38] . Державні службовці повинні гарантувати, що основні права людини, права на навколишнє середовище, права на мир і права на розвиток ніколи не затримаються ні на день від прав інших країн. Щороку обиратимуться керівники різних міністерств, і лише одного керівника центрального рівня обиратиме народ. Тобто вибори відбуватимуться щороку. Незалежно від міжнародних чи міжособистісних стосунків, а також від часу чи місця, коли відбувається знущання, жертви завжди можуть вимагати солідарної відповідальності від мовчазних спостерігачів. Ті, хто свідчать про те, що інші перебувають у небезпеці, але не бажають рятувати опинилися під загрозою [39] , або хто може допомогти жертвам довести свою невинуватість, але відмовляється давати свідчення, повинні нести кримінальну відповідальність[40] .

[37] Зверніться до «Як піднесення та економічне диво нацистської Німеччини стали катастрофою?» «Нам довелося боротися зі старими ворогами миру... що уряд організованих грошей так само небезпечний, як уряд організованого натовпу». (Франклін Д. Рузвельт, президент США)

[38] «Несправедливість будь-де є загрозою для справедливості всюди». (Лауреат Нобелівської премії миру д-р Мартін Лютер Кінг молодший) Порівняння конституційного стандарту з нормами «права людини є внутрішніми справами світу» різних країн, будь ласка, подивіться у доданих таблицях на нашому веб-сайті, щоб дізнатися більше.

[39] Єдине, що необхідно для перемоги зла, це щоб добрі люди нічого не робили. Мовчання будь-кого породжує наступну жертву.

[40] Зверніться до «деліктного права» у загальному праві щодо обов’язку рятувати, наприклад, §323c Кримінального кодексу Німеччини, §223-6 Кримінального кодексу Франції тощо. «Міжнародна конвенція про пошук і рятування на морі» , 1979» міжнародного звичаєвого права передбачає надання допомоги будь-якій особі, знайденій у морі, якій загрожує втрата.

Розділ 4 Стандарт вічного миру та верховенства права

Стаття 13 Нація, заснована на верховенстві права [41] [13 Закон про вічний мир]

Велике усвідомлення верховенства права у світі [42] . Позиціонуйте країну як країну з високими стандартами верховенства права , а провінції та муніципалітети як чудові моделі верховенства права . Вертикально реалізоване міжнародне право є суверенним правом держави, яке є правом усіх законів, які підтримують світову цивілізацію [43] . Через п’ять років після набрання чинності широким міжнародним правом воно буде розглядатися як міжнародне звичаєве право, материнське право конституції та мирні імперативні норми, які безпосередньо створюють права та обов’язки для людей. Особа є кінцевим суб'єктом міжнародного права [44] .

[41] Пункт 40 Великої хартії вольностей стверджував: «Ми нікому не продамо, нікому не заперечуватимемо і не відкладатимемо права чи справедливості». Верховенство права – це концепція, згідно з якою і уряд, і громадяни знають закон і дотримуються його.

[42] Велика свобода світу, чудова демократія, чудові права людини, чудове верховенство права, а також глобальне законодавство, адміністрація та судові стандарти – усе це походить від: «Він накреслив коло, яке закрило мене — Єретик, бунтар, щось знущання. Але нам з Лавом вистачило розуму, щоб перемогти: ми намалювали коло, яке захопило його!» (Едвін Маркхем, поет-лауреат США,Перехитрили)

[43] Хоча міжнародне право вимагає від держав виконання своїх зобов’язань, воно не запитує, як держави повинні виконувати свої зобов’язання: (1) Держави можуть вибрати пряме застосування міжнародного права. (2) Вони також можуть приймати законодавство для перетворення міжнародного права на національне. (3) Вони можуть застосовувати адміністративні заходи. (4) Вони можуть вживати судових заходів. (5) Держава приймає рішення відповідно до своєї конституції. (Хунгда Чіу, міжнародне право)

[44] Юридичний позитивізм – це правова концепція «всесвітньої юридичної спільноти». Незалежно від міжнародного або національного права, «особа» є прямим кінцевим суб’єктом прав і обов’язків. (Ганс Кельзен, австрійський філософ права) Уряд, який не дотримується міжнародного права, є злим урядом.

Стаття 14 Реформа верховенства права [14 Закон про вічний мир]

Горизонтальний розвиток усіх законів в одному одностайному загальному праві глобального села є невідкладним зобов’язанням держави, яке не може бути змінено чи виключено. Закони всіх націй є частиною національного права. Кожен може вирішувати питання, а уряд може призупинити або використати відповідно до закону відповідно до заслуг. Іноземці мають право застосовувати в нашій країні закони своєї рідної країни на пріоритетній основі, щоб вони могли будувати нашу країну так, щоб вона стала для них іншою батьківщиною та рідним містом [45] . Країни створюють найновіші бази даних порівняльних даних про глобальні правила .

[45] Усі закони в одному. Іноземці мають право першочергово застосовувати закони своїх країн, але юридичний акт, який суперечить державній політиці чи моралі, є недійсним для нашої країни.

Стаття 15 Відкриття верховенства права [15 Закон про вічний мир]

Запроваджувати демократичні стандарти та стандарти верховенства права. Президент, генеральний прокурор і голова судової влади повинні призначати членів спеціальних комітетів Конгресу, коли вони балотуються на виборах. Члени Спеціального комітету Комітету з розвитку поколінь призначаються Президентом; членів Спеціального комітету Комітету правового розвитку Глобальної країни призначає Генеральний прокурор; членів спеціального комітету з розвитку міжнародного права призначає президент судової влади. Кандидатури обіймають той самий термін, що й кандидат. Після затвердження номінанта висунуті кандидати розподіляються до різних постійних комісій. Це вічно мирна демонстрація великої цивілізації та взірець великої правової держави [46].

[46] Право пов'язане з цивілізацією в певному часі та просторі. «Це продукт цивілізації... щодо минулого як продукт цивілізації, щодо сьогодення як засобу підтримки цивілізації, щодо майбутнього як засобу розвитку цивілізації». (Роско Паунд, американський правознавець)

Стаття 16 Захист верховенства права [16 Закон про постійний мир]

Інновувати норми мирової конституції як правової основи політики [47] . Уряду забороняється порушувати міжнародне право на підставі конфлікту з національним законодавством, національними умовами, звичаями, історією, географією, культурою тощо, а порушники вважаються винними у злочинах проти людського порядку. Юриспруденція захисту мирного розвитку: закони всіх країн світу мають єдиний конституційний стандарт, і один конституційний стандарт може забезпечити мир у всьому світі, подвійна виконавча система (напівпрезидентська система), трипартійна політика, чотиривлада поділу, системи стримувань і противаг і республіканської системи на п'яти континентах.

[47] Теорія Вічного миру філософа Канта містить три важливі твердження: (1) Мир може бути встановлений лише законною владою. (2) Цілеспрямованість законної влади - це мир. (3) Отже, мир неминуче порушує питання про правову основу в політиці. (Frédéric Laupics) Отже, цей конституційний стандарт досяг своїх цілей: створити «всесвітню юридичну спільноту» та вдосконалити механізм глобальної системи управління.

Розділ 2 Основні організації нації

Розділ 5 Вічний мирний стандарт законодавства [48]

Стаття 17 Наднаціональна законодавча влада [17 Закон про вічний мир]

Велика конкуренція і кооперація світового законодавства . Щоб удосконалити систему глобального управління, національний або субнаціональний рівень має законодавчу владу лише там, де міжнародне право не було прийнято на наднаціональному рівні або встановлено еквівалентні живі відносини в глобальному полі, і вважається, що норми міжнародного права є необхідними, і наднаціональний має законодавчу владу [49] . Національне законодавство вимагає глобальної участі, незалежно від друга чи ворога, кожна країна має одного представника, але без права голосу в конгресі рідної країни [50] .

[48] ​​Законодавча стандартна процедура: закон має бути чітким, повним, передбачуваним і узгодженим у всьому світі. Через поступову трансформацію, стандартизацію та інтеграцію здійснюються, щоб гарантувати, що законодавство йде в ногу з часом, а якість і національна сила продовжують покращуватися.

[49] Якщо наднаціональний рівень більше не відповідає двом зазначеним вище умовам, законодавча влада надається кожній країні.

[50] Законодавство країни відкрите для глобальної участі, незалежно від друга чи ворога. Конгрес країни може представляти свій народ для створення альтернативного дипломатичного каналу між людьми. Законодавство країни є загальним прискорювачем народження «всесвітньої правової спільноти». Він встановлює повноваження для жителів землі спільно зупиняти уряди від порушення міжнародного права. Це також стримуюча сила, яка заважає лідерам різних країн вести людство до знищення.

Стаття 18 Національна законодавча влада [18 Закон про вічний мир]

Конгрес створив трипартійну політику із загалом 150 місцями в регіональних комітетах. Кожен округ повинен мати принаймні одного члена Конгресу. Аборигени, округи та міста з населенням близько 100 000 осіб повинні мати три місця, а решта місць мають бути розподілені між виборчими округами. Виборці в кожному окрузі мають один бюлетень, і вони можуть голосувати лише за одного кандидата зі списку кандидатів. Обираються трійка, яка набрала найбільшу кількість голосів [51] . Члени Конгресу обираються на 4-річний термін, при цьому щороку переобирається чверть виборчих округів [52] . Є 36 спеціальних комітетів [53] без округу, а загальна кількість членів конгресу — 186. Вибори окремі й обов’язкові [54] .

[51] Парламентські вибори використовують один бюлетень, щоб виборець проголосував лише за одного кандидата, який йому подобається. Обраними є кандидати, які набрали трійку найбільших голосів. Система є як демократичною, так і республіканською. Відкидаючи однопартійну диктатуру, двопартійну конфронтацію та багатопартійний хаос, а також виступаючи за динамічне трипартійне вирівнювання політики, щоразу, коли виникає суперечка, третя сила з рівною владою може судити та допомагати досягти врегулювання. Таким чином легше об'єднати членів конгресу. Щоб зробити політику максимально стабільною, Конгрес щороку проводить часткові перевибори, що дозволяє людям голосувати повторно.

[52] У турбулентному суспільстві необхідно покладатися на трипартійну політичну систему та постійне голосування, щоб вирішити та узгодити проблеми, ефективність, протиріччя, розбіжності та протистояння, які постійно виникають. Виборці звикли обирати членів конгресу кожні чотири роки, але через часткове перевибори щороку конгрес разом з членами конгресу будуть перевірятися людьми.

[53] Цей конституційний стандарт захищатиме «всесвітню юридичну спільноту», сприятиме великій цивілізації вічного миру та реалізовуватиме верховенство права як законодавчої моделі.

[54] Вибори є однією з вимог максимальної освіти, поширення, діалогу, єдності, консенсусу та управління. В Австралії громадяни, які мають право, є обов’язковими для голосування на виборах. Одним із найважливіших способів захисту та розвитку демократії є обрання конгресом певної кількості членів кожного року. Суворо заборонено проводити парламентські вибори разом із виборами до центрального рівня, якщо вони не проводяться одночасно з місцевими радами, щоб не плутати політику міністерств.

Стаття 19 Субнаціональна законодавча влада [19 Закон про вічний мир]

Члени місцевих рад на субнаціональному рівні (штати, провінції, регіони та муніципалітети) обіймають один дворічний термін, так само, як і представники федерації та штатів США. Виборці в кожному окрузі мають лише один бюлетень за системою з одним вибором, і обираються три найкращі з найбільшою кількістю голосів. Щоб виховати політичних лідерів і усунути монополію, член Конгресу може виступати спікером лише один раз під час сесії в призначені ним/нею дати і не може бути спікером знову. Не варто ігнорувати будь-яку думку широкої громадськості. Кожен має право брати участь у законодавчих засіданнях із законодавцями на всіх рівнях, у тому числі від місцевих рад до конгресу чи міжнародних конференцій [55] .

[55] Інституційний дизайн утримує будь-яку громадську думку від поховання. За системою «одна особа — один голос» за результатами виборів обираються кандидати, які набрали три найвищі голоси. Такий дизайн дозволить меншості або незалежній партії бути обраною на третє місце, що може сформувати третю силу для стримування думок, пропозицій і поведінки двох інших. Вони не впадуть у крайнощі, не поділять здобич і не зроблять зла.

Стаття 20 Адвокатське законодавство [20 Закон про вічний мир]

Створіть законодавчу систему з найменшою кількістю слабкостей і найбільшою кількістю переваг. Захищайте всесвітню юридичну спільноту [56] та обов’язкові норми міжнародного права. Допоможіть іншим країнам або місцевим органам влади (штатів, провінцій, регіонів або муніципалітетів) розробити Конституційний стандарт. Щороку уряд виділятиме принаймні 0,02 відсотка загального бюджету центрального уряду на просування Конституційного стандарту. Національне коригування заробітної плати, окладів і премій, надбавок, податкових ставок і пільг має бути пов’язане з національними та глобальними «спільними потребами та загальним поділом праці» [57] і сформульовано за допомогою розрахунків великих даних [58] .

[56] Юридичний позитивізм виступає за два додаткових елементи «міжнародного авторитетного формулювання» та «індивідуальної соціальної ефективності» для визначення правової концепції «всесвітньої правової спільноти». Тобто «особа» є прямим кінцевим суб’єктом міжнародних прав і обов’язків.

[57] Держава змінює заробітну плату, компенсацію, податкові ставки, пільги тощо, і не повинна зменшувати або пошкоджувати індивідуальні соціальні зв'язки та соціальні міжнародні зв'язки. (Леон Дюгі, французький дослідник конституції) Не дати популістським політикам перемогти демократичну систему.

[58] Політики схильні використовувати популізм для підбурювання мас, використовуючи виправдання підвищення заробітної плати та пільг як привід для руйнування демократичної системи. Наприклад, на початку 20 століття Аргентина стала сьомою найбагатшою країною світу. Після того, як Іпполіто був обраний президентом у 1916 році, він реалізував свої політичні погляди, щоб значно підвищити зарплати, в результаті чого Аргентина опустилася на 59 місце за доходом на душу населення в 2016 році.

Розділ 6 Вічний мир стандарт управління

Стаття 21 Наддержавне управління [21 - й Закон про вічний мир]

Велике ієрархічне управління світовим управлінням . Конкуренція та співпраця в наднаціональній адміністративній владі створить ідеальне глобальне управління. Виконуючи завдання міжнародних організацій, таких як ООН, уряди на національному та субнаціональному рівнях є агенціями, уповноваженими на наднаціональному рівні . Якщо національний лідер публічно проголошує політику, що порушує міжнародне право, до того, як це буде надано міжнародним судовим рішенням, він вважатиметься потенційним військовим злочинцем [59] .

[59] «Тож у питаннях влади нехай більше не буде чути про довіру до людини, а зв’яжіть її від лиха ланцюгами Конституції». (Томас Джефферсон, президент США)

Стаття 22 Національне управління [22 - й Закон про вічний мир]

Напівпрезидентська система. Президент обирається народом, і для обрання кандидати в президенти повинні бути не молодше 50 років. Президент призначає прем'єр-міністра (скорочено прем'єр-міністра). Коли президент видає розпорядження, Кабінет міністрів повинен його підписувати. Прем'єр- міністр має бути не менше 50 років, мати участь у народних виборах [60] і бути місцевим жителем). Прем'єр-міністр керує урядом [61] і відповідає за національну оборону. Міністри повинні публікувати свої рейтинги державних службовців і політику в глобальних показниках. Країни можуть приєднатися до системи колективної безпеки та прийняти закони про передачу суверенітету [62] міжнародним організаціям. Будь-яке агентство має відповідати міжнародним стандартам [63] .

[60] Коли президент призначає голову комітету Конгресу на посаду прем’єр-міністра, прем’єр-міністра може бути безпосередньо призначений. Якщо висунутий кандидат на посаду прем’єр-міністра не є 12 обраними голів, прем’єр-міністр має бути затверджений з’їздом.

[61] Конституційний стандарт передбачає та обмежує адміністрування, вертикально реалізує послідовну інтеграцію наднаціональної (міжнародні організації), національної, субнаціональної (місцеві рівні) і горизонтальної міжміністерської інтеграції; будь-яка політика може системно впроваджуватися міністерствами та органами місцевого самоврядування.

[62] Як тільки люди втрачають національний або місцевий суверенітет, вони також втрачають усі права власності на нерухоме майно, поля та сади.

[63] Щоб удосконалити державні послуги, усі державні службовці повинні мати Стандартні операційні процедури (СОП), надати необхідні документи під час ведення своєї діяльності та дозволити громадськості бути поміченим.

Стаття 23 Субнаціональна адміністрація [23 Закон про вічний мир]

Основою будь-якої політики є місцева політика. У конституції має бути чітко визначений певний період, протягом якого уряд реагує на потреби народу. Кожного разу, коли хтось просить справедливості, буде відповідь [64] . Добре організований уряд є найбільшою благодійною та сервісною організацією для вирішення проблем людей [65] . Усі повноваження, які є більш сприятливими для місцевості, належать місцевості, включаючи законодавчу владу, судову владу, владу цивільного захисту, економічні та торговельні права, мовні права, культурні права, екологічні права, права на розвиток тощо, мають сприяти участі громадян. Народні представники мають ефективну слідчу владу [66] .

[64] У разі пожежі, невідкладної медичної допомоги, повені, вітрового катаклізму, землетрусу, зазнання силою, насильницького зникнення, порятунку на полі бою та іншої допомоги у разі лиха, очікуваний час прибуття рятувальників має бути оголошено відповідно до відстані від місце аварії. Кандидати, які беруть участь у місцевих виборах, повинні представити політичні погляди на покращення поточної ситуації під час кампанії.

[65] Посилаючись на Типові правила судочинства Австралії, усі австралійські урядові установи мають обов’язок згідно з цивільним законодавством моделювати позичальників.

[66] Корінь усієї політичної корупції – це «майстер». На додаток до конституційного стандарту §14, згідно з яким громадяни мають право моделювати передачу та участь громадян, народні представники на будь-якому рівні, якщо об’єднано три члени, мають повноваження формувати адміністративне розслідування та проводити імпічмент відповідно до закон.

Стаття 24 Конституційні гаранти [24 Закон про вічний мир]

Міжнародне право є вищим [67] . Для підтримання конституційного порядку, запобігання громадянським заворушенням і уникнення державної зради Президент, представники народу, військовослужбовці, державні службовці, освітяни, священнослужителі та працівники ЗМІ є гарантами виконання Конституції . За згодою Конституційного Суду Генеральний прокурор може притягнути до відповідальності або заарештувати керівника держави за його неконституційні дії . За сімдесят дві години до початку невоєнних військових дій або силових репресій необхідно отримати дозвіл Конгресу. Президент і головнокомандувач армією, флотом і авіацією повинні зберігати нейтралітет і не мати права голосу на загальних виборах.

[67] На сьогоднішній день немає національної конституції, яка чітко дотримується міжнародного права, але щонайбільше поважає міжнародне право. §25 Основного закону Німеччини говорить, що міжнародне право є частиною національного права, і національне право все ще має перевагу над міжнародним правом. Недотримання міжнародного права означає завдати істотної шкоди людям.

Глава 7 Вічний мирний стандарт судового переслідування

Стаття 25 Реформа судової прокуратури [25 Закон про вічний мир]

Чудова відповідність світовим нормам . Конституція — це загальна воля народу [68] , і люди можуть прямо звинуватити когось у порушенні конституції. Прокуратура зовні об'єднує виконавчу владу і внутрішньо відокремлює її від судової та прокурорської. Щоб запобігти тому, щоб державні лідери вели людей до знищення, прокуратура має відділ дотримання законодавства та систему для забезпечення дотримання міжнародного права та національного законодавства. Генеральний прокурор має повноваження віддавати наказ про арешт злочинців, які порушують міжнародне право. Коли військовослужбовці та працівники служби безпеки складають присягу на посаді під час інавгурації або церемонії підвищення, вони підписуються головним прокурором. Судді суду національної безпеки щорічно проходять навчання без відриву від виробництва [69] .

[68] «Конституція має бути рішенням, і кожен акт конституційної влади обов’язково має бути наказом». (Карл Шмітт, німецький вчений-конституціоналіст, Конституційна теорія)

[69] Генеральний прокурор має повноваження заарештовувати світових лідерів, які порушують міжнародне право відповідно до закону. Судді, відповідальні за національну безпеку, щороку повинні проходити професійне навчання.

Стаття 26 Відкриття систем судового переслідування [26 Закон про вічний мир]

Прокурорські повноваження здійснюються самостійно. Голова прокуратури обирається народом безпосередньо; Генеральним прокурором є той, хто набере найбільшу кількість голосів . Особа, яка набрала друге місце за кількістю голосів, є віце-президентом прокуратури та одночасно міністром дотримання законодавства . Особа, яка набрала третє місце за кількістю голосів, є другим віце-президентом прокуратури і одночасно міністром аудиту . Місцеві головні прокурори також обираються народом [70] . За кількістю набраних голосів для формування колегіальної обвинувальної колегії обираються один місцевий головний прокурор та два заступники місцевого головного прокурора .. Прокурори повинні здійснювати нагляд і запобігати несправедливості, а також виявляти й переслідувати справедливість. Усі сторони судового процесу мають право змінити прокурора чи суддю до закінчення розслідування або завершення захисту.

[70] Протягом понад 200 років з моменту розробки Конституції США генеральні прокурори та прокурори понад 46 штатів обиралися людьми, і вони несуть відповідальність перед людьми запроцесуальну справедливість.

Розділ 8 Вічний мирний стандарт судового рішення

Стаття 27 Реформа судової системи [27 Закон про вічний мир]

Велике встановлення світової справедливості . Міжнародному праву надається пріоритет у застосуванні всіх правових повноважень. Виконувати судові рішення Міжнародного суду ООН. Загальнолюдські цінності та конституція повинні йти рука об руку [71] . Коли хтось закликає до загальної справедливості, відповідь [72] має прийти комусь на допомогу. Таким чином, голова Судового департаменту обирається народом [73]. Судді Конституційного Суду представляють справедливість народу і тлумачать конституцію заради людської справедливості, і їх рішення є найбільш авторитетною відповіддю, а рішення суддів Конституційного Суду вважаються здійсненням установчої влади народу. Половина суддів Конституційного Суду походять з різних країн на п'яти континентах і користуються довічною посадою та повним національним режимом.

[71] Застосування так званого «закону» не повинно обмежуватися країною, а має тлумачитися як найбільш універсальне поняття. Тобто, від маленького суспільства до великого суспільства, а потім до країни і навіть до світу, це загальний продукт ідеї спільного життя людей. (Танака Котаро, японський професор права, Теорія світового права)

[72] «Найбільший гріх держави — лінь». (Ніколо Макіавеллі, італійський державний діяч, «Принц») Справедливість означає, що коли у людей є потреби, уряд відповість на кожне прохання. Справедливість – це основний сенс існування країни.

[73] «Повна незалежність судів є особливо важливою в обмеженій Конституції». (Олександр Гамільтон, батько-засновник США) За понад 200 років з моменту розробки Конституції США судді у більш ніж 42 штатах обиралися людьми, і вони несуть пряму відповідальність перед людьми зареальну справедливість.

Стаття 28 Відкриття  судового розгляду [28 Закон про вічний мир]

Конституція є основним законом країни і основною владою народу. Повноваження держави виконувати закон завжди будуть надаватися жителям території. Цінності конституції є універсальними та підпорядковуються глобальній угоді (§13 та §14 конституції виконано на 99%). Світ має право переглядати неконституційні закони та має надавати пріоритет розгляду порушень міжнародного права. Після виключення порушень міжнародного права чи конституції громадяни землі мають право ініціювати мирні протести, такі як рухи за відмову від співпраці [74] та ненасильницький опір [75]  , якщо немає інших засобів для вирішення проблем.

[74] «Громадянська непокора», як правило, вважається відкритим, ненасильницьким актом непокори закону у відкритий, ненасильницький спосіб з метою спонукання до змін у законах, політиці чи суспільних негараздів, мотивований моральним сумлінням.

[75] «Закон без покарань — не закон, а конституція без права опору — не конституція». Антиконституційні порушення, звичайно, підлягають глобальному контролю або опору. «Нація, яка задумала таку благородну ідею і живе нею, буде стояти на світі вічно». (Авраам Лінкольн, президент США)

* Вищезазначені умови не можуть бути змінені. Якщо ви хочете змінити, напишіть наступні додаткові умови та наслідки.

Частина IV Додаткові положення та їх ефективність

Різні країни можуть вільно додавати та наводити приклади самостійно

Візьмемо США як приклад

1. Рекомендується, щоб провідна демократія США та Конгрес були змінені на трипартійну систему: один штат у Сенаті та один єдиний голос, а трійка лідерів обирається відповідно до кількості голосів (незалежно від політичної партії). ), з трьома членами від штату, а кількість місць у Сенаті стає 150; Палата представників ділить виборчі округи за чисельністю населення, і виборець від кожного округу має один бюлетень для обрання кандидата, якому найбільше подобається, і три найкращі обираються відповідно до найбільшої кількості голосів, а загальна кількість місць у Палаті представників залишається на рівні 435. Будь-який спір може бути примирений і вирішений третьою силою.

2. Рекомендується, щоб США очолили демократію, і щоб термін повноважень президента та інших обраних лідерів був продовжений, але хронічна хвороба послідовних термінів перебування на посаді повинна бути скасована. У сучасному світі ситуація змінюється настільки швидко, що достатньо п’ятирічного терміну, і жодна державна посада не може обіймати протягом восьми років (наприклад, президент, що йде у відставку, не має права бути прем’єр-міністром), а осн. Заробітна плата протягом цього періоду залишатиметься незмінною. (Конституційний стандарт § 8).

Частина V Перехідні та  додаткові  положення ( пропущено )

Частина VI Додаток: порівняння конституційного стандарту та тисячолітньої мудрості всіх націй, усіх законів і всіх релігій

1. 28 конституційних стандартів як інструмент для «28 основоположних принципів США» для подальшого розвитку та сяяння

2. Конституційний стандарт як інструмент для ООН і понад 20 000 неурядових організацій, щоб продовжувати розвиватися та сяяти

(1) Порівняння конституційного стандарту зі Статутом ООН

(2) Порівняння конституційного стандарту з Конституцією Організації ООН з питань освіти, науки і культури

(3) Порівняння конституційного стандарту  з  резолюцією ООН «Закладення постійного миру»

(4) Порівняння конституційного стандарту із Загальною декларацією прав людини, яка є нормативною для миру ООН

(5) Порівняння Конституційного стандарту з іншими мирними деклараціями ООН

3. Порівняння конституційного стандарту з «конституційною владою» в конституціях різних країн

4. Порівняння конституційного стандарту з «виборчими правами» в конституціях різних країн

(1) Швейцарія мала найвищий у світі дохід на душу населення протягом останніх 100 років серед середніх і великих країн (населення понад вісім мільйонів), кожен громадянин голосував «9 разів» на виборчій дільниці щороку

i. Громадяни Цюріха брали участь у виборах (федеральних/земельних/муніципальних/регіональних/громадських виборах) із більш ніж 17 видами голосування та провели загалом 92 (2003-2019 рр.), в середньому 5,41 виборів голосували на рік

ii. Громадяни Цюріха брали участь у референдумах (національний/земельний/муніципальний/районний/комунальний референдум), в середньому проводилося 3,82 референдуму щороку

iii. Швейцарська система електронного голосування

(2) Органи місцевого самоврядування у великих країнах, таких як Каліфорнія (США), мають найвищий рівень доходу на душу населення (населення 40 мільйонів), і кожен громадянин голосував «11 разів» на виборчій дільниці щороку

i. Рівень штату — вибори штату Каліфорнія

ii. Муніципальні — вибори громадянства міста Лос-Анджелес

iii. Штати США впроваджують онлайн-систему електронної реєстрації для ідентифікації виборців

5. Порівняння конституційного стандарту з «виборчим правом» конституцій різних країн

(1) Порівняння конституційного стандарту з «вільним використанням ЗМІ для участі в політичному житті» в різних країнах

(2) Порівняння Конституційного стандарту з нормами «захисту ліберальної демократії та обов’язкового голосування» різних країн

6. Порівняння конституційного стандарту з «правами людини» конституцій різних країн

(1) Порівняння конституційного стандарту з нормами «питання прав людини є внутрішньою справою світу» різних країн

(2) Порівняння Конституційного стандарту з нормами «міжнародне право вище національного права» конституцій різних країн

(3) Порівняння Конституційного стандарту з нормами «конституційного гаранта» різних країн

7. Порівняння Конституційного стандарту з нормами «поваги до іноземних законів» конституцій різних країн

►Порівняння конституційного стандарту з конституціями різних країн «для забезпечення того, щоб гідність і цінність людини не відставали ні на день від інших країн»

8. Порівняння конституційного стандарту з «судовими» конституціями різних країн

►Порівняння конституційного стандарту з джерелом «великого правосуддя», яке відповідає потребам загальної справедливості в різних країнах

9. Порівняння конституційного стандарту з «порушенням міжнародного права та конституції, кожен має право на опір» конституцій різних країн

►Порівняння Конституційного стандарту з нормами «права на опір/відмову від співпраці» конституційних засобів правового захисту різних країн

10.  Порівняння конституційного стандарту з «реформою та відкритістю» конституцій різних країн

►Порівняння конституційного стандарту з нормами «політичної реформи та відкритості, а також участі у виборах глав держав на всіх рівнях відповідно до законодавства» різних країн

11. Порівняння конституційного стандарту з конкуруючими нормами законодавчої влади в побудові всесвітньої правової спільноти різних країн

12. Порівняння конституційного стандарту з просуванням християнства (2,5 мільярда послідовників) як яскравого інструменту для постійного розвитку

(1) Порівняння Конституційного стандарту з 3500-річним біблійним Старим Заповітом як яскравим інструментом для постійного розвитку

(2) Порівняння Конституційного стандарту з 2000-річним біблійним Новим Заповітом як яскравим інструментом для постійного розвитку

(3) Порівняння конституційного стандарту з основними положеннями «Прокламації Всесвітнього дня миру» Папи за останні 100 років

(4) Порівняння конституційного стандарту з майже 4000 статтями Папського вісника Папи Франциска

13. Порівняння конституційного стандарту з ісламом (1,9 мільярда послідовників) як яскравим інструментом для постійного розвитку

(1) Порівняння конституційного стандарту з Кораном як яскравим інструментом для постійного розвитку з 609 року нашої ери

(2) Порівняння конституційного стандарту з хадисами як світлого інструменту для безперервного розвитку з 800 року нашої ери

14. Порівняння конституційного стандарту з Ведами індуїзму (1 мільярд послідовників) як яскравий інструмент для постійного розвитку

15. Порівняння конституційного стандарту з буддизмом — тибетський буддизм (500 мільйонів послідовників) як яскравий інструмент для постійного розвитку

(1) Порівняння Конституційного Стандарту з Тріпітакою як яскравим інструментом для постійного розвитку

(2) Порівняння конституційного стандарту з газетою та тибетським буддистом шановного Далай-лами та іншими яскравими інструментами для миру у всьому світі

16. Порівняння Конституційного Стандарту з Православною Біблією як яскравий інструмент постійного розвитку

(1) Порівняння конституційного стандарту зі Старим Заповітом православної Біблії як світлого інструменту для постійного розвитку

(2) Порівняння конституційного стандарту з Новим Заповітом православної Біблії як світлого інструменту для постійного розвитку

17. Порівняння конституційного стандарту з Торою юдаїзму як світлого інструменту для постійного розвитку

18. Порівняння конституційного стандарту з ключовими положеннями Нобелівської премії миру

19. Положення конституцій різних країн щодо санкцій за зловживання свободою з метою нападу на свободу та демократію

20. Статистика індексу демократії за 2008-2021 роки (загалом 32 країни)

21. Конституційний стандарт служить планом для реформування, відкритості та мирного розвитку різних політичних систем

(1) Порівняння конституційного стандарту з положеннями президентської системи

(2) Порівняння конституційного стандарту з положеннями напівпрезидентської системи

(3) Порівняння конституційного стандарту з положеннями парламентської (кабінетної) системи

(4) Порівняння Конституційного стандарту з положеннями системи управління

Про нас

Тханка була підписана Його Святістю 14-м Далай-ламою для Асоціації.

Фотографії діяльності

Заохочення та винагороди для співзасновників Системи вічного миру для людства

Переклав Конституційний стандарт на мовні версії світу

Переклав Конституційний стандарт на мовні версії кожного органу самоврядування штату, провінції, регіону, муніципалітету

*Пожертвування вітаються, і буде надано детальну анотовану версію (виберіть друковану версію китайської та англійської версій. Або електронні версії для інших мов.)